Dachwir

O firmie

DACHWIR - Jesteśmy rodzinną firmą stawiającą na jakość i uczciwość biznesową.

Wyróżnia nas koncentracja na potrzebach naszych klientów. Za cel stawiamy sobie realizację ich oczekiwań. Droga naszego rozwoju prowadzi od lat 90 tych, gdy powstawały hale sportowe kryte blachą trapezową. Inwestycje te realizowane były na terenie całej Polski. Po 2001 roku skupiliśmy się na wykonawstwie dachów krytych blachodachówką na domach mieszkalnych i obiektach gospodarczych. Realizowaliśmy budowy na najbardziej wymagającym terenie podwarszawskim, głównie w okolicach Góry Kalwarii i Piaseczna.

To wtedy powstała decyzja, by w oparciu o zdobyte doświadczenia rozpocząć sprzedaż kompletnych pokryć dachowych. W 2005 roku założona została spółka cywilna. Zapadła decyzja o rozwinięciu działalności w nowej siedzibie w miejscowości Cieśle gm. Bodzanów. W 2007 roku konsekwentny rozwój i nacisk na kompleksową obsługę naszych klientów doprowadziły do poszerzenia oferty o wyroby tartaczne.

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą w okolicach Płocka, która do zakupionego pokrycia dachowego może zapewnić impregnowane drewno konstrukcyjne własnej produkcji.

W 2008 r. wychodząc naprzeciw potrzebom klientów uruchomiona została sprzedaż okien fasadowych, drzwi wejściowych, a także bram garażowych. Myślenie o wszechstronnym zaspokojeniu państwa oczekiwań doprowadziło nas do decyzji o udostępnieniu w naszej ofercie systemów ociepleń budynków wraz z tynkami elewacyjnymi o szerokiej gamie kolorów.

Naszą motywacją do ciągłego rozwoju jest zadowolenie ludzi którzy powierzyli nam swoje zaufanie. Wierzymy, iż jakość i profesjonalizm pozwoli nam spełnić Państwa oczekiwania.